logo

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Прайс-лист на стоматологічні послуги

ВІДКРИТИ ПРАЙС-ЛИСТ


Тепер в нашій клініці є можливість лікування карієсу на ранніх стадіях за допомогою унікальної методики, яку розробили в німецькому університеті, без препарування, без болю і ЗБЕРІГАЮЧИ ЗДОРОВІ ТКАНИНИ ЗУБА.

Карієс на гладкій поверхні зуба часто виникає при недотриманні належної гігієни порожнини рота. Так само часто карієс виникає в важкодоступних місцях, наприклад між зубами. Проводити традиційні маніпуляції в таких областях вкрай складно. Область в проміжках між зубами одного ряду найбільш схильна до утворення карієсу через важкодоступність чистки зубів.

Якщо не проводити лікування карієсу, це може привести не тільки до втрати зуба, але і підвищується ризик забеліваніе навколозубних тканин. Почати лікування карієсу необхідно відразу при його виявленні.

Проблема: Початковий карієс

Початковий карієс призводить до утворення пористого шару в емалі. Крізь цей пористий шар відбувається поширення так званих «каріесогенних кислот», що розчиняють мінерали емалі і призводять до утворення порожнини. Викликані карієсом «плями» на поверхні емалі - це не тільки косметичний дефект, але також і видимі ознаки початкової стадії каріозних поразок. Дуже важливо, що у даній емаль все ще здається цілої на поверхні і відсутні видимі ознаки пошкодження емалі.

  Існуючі кілька методик лікування початкового карієсу:
 • фторування, яке ефективно тільки на самих ранніх стадіях;
 • реставрація, при якій навіть при самому щадному підході відбувається втрата обсягу здорових тканин.

У клініці Kraftway практикують нову унікальну методику лікування карієсу ICON: мікроінвазивний лікування, яке полягає в тому, що заповнює, стабілізує, запечатують!

ICON - перший і єдиний в світі інфільтрат (ущільнювач) карієсу. При нанесенні спеціального матеріалу активна речовина проникає глибоко в пори зубної тканини, заповнює їх і повністю відновлює структуру зуба. Таким чином розвиток карієсу зупиняється, а зуби виглядають абсолютно здоровими - без болю, анестезії та препарування!

Методика складається з наступних етапів:
1. Травлення. Уражена карієсом поверхню піддається щадить обробці за допомогою труїть гелю Icon-Etch.
2. Висушування. Підготовлена поверхня висушується за допомогою спирту Icon-Dry.
3. Інфільтрація. Спеціальним полімером - інфільтрантом (Icon-Infiltrant) заповнюється система пір емалі. Інфільтрант проникає в зону карієсу, запечатує пори і полімеризується світлом.

  Переваги цього лікування карієсу:
 • процес розвитку карієсу можна зупинити на тривалий час;
 • зберігаються здорові тканини зуба;
 • поверхня виглядає, як здорова емаль;
 • продовжується термін життя зуба;
 • безболісна техніка без анестезії і препарування;
 • одне відвідування стоматолога.
 • відсутність протипоказань

Технологія лікування карієсу ICON підтверджена міжнародними лабораторними клінічними дослідженнями.

Антиперфораційна ендодонтична система останнього покоління для машинного препарування кореневих каналів перед обтурацією.
design by obb@ukr.net